Väliajat 09.10.2016


Herrar 3.8 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.     Tulos

   1. Harry Lillandt                  1-02.40    2-07.11    2-11.51    2-15.21    2-17.10    1-22.25    1-25.58    1-28.06    1-29.21    1-30.24     30.24
                                      1-02.40    3-04.31    2-04.40    4-03.30    2-01.49    1-05.15    2-03.33    2-02.08    3-01.15    4-01.03          

   2. Rune Bergström                  3-02.58    1-07.03    1-11.38    1-14.13    1-16.22    2-22.39    2-26.29    2-28.58    2-30.12    2-31.11     31.11
                                      3-02.58    2-04.05    1-04.35    1-02.35    3-02.09    2-06.17    3-03.50    3-02.29    2-01.14    3-00.59          

   3. Henrik Ådjers                   4-03.30    3-07.25    3-12.36    3-15.41    3-17.19    4-28.16    3-31.09    3-33.05    3-34.13    3-35.02     35.02
                                      4-03.30    1-03.55    3-05.11    3-03.05    1-01.38    4-10.57    1-02.53    1-01.56    1-01.08    1-00.49          

   4. Jari Rajamäki                   2-02.57    4-07.46    4-13.56    4-16.59    4-19.26    3-26.19    4-32.35    4-35.10    4-36.35    4-37.44     37.44
                                      2-02.57    6-04.49    4-06.10    2-03.03    4-02.27    3-06.53    6-06.16    4-02.35    4-01.25    6-01.09          

   5. Christian Dahlgren              5-03.49    5-08.28    5-15.44    5-19.36    6-23.31  5-1.15.08  5-1.20.08  5-1.23.49  5-1.25.25  5-1.26.33   1.26.33
                                      5-03.49    4-04.39    6-07.16    5-03.52    6-03.55    5-51.37    4-05.00    6-03.41    5-01.36    5-01.08          

   6. Kjell Utfolk                    6-04.13    6-09.00    6-16.03    6-20.07    5-22.38  6-1.15.42  6-1.20.48  6-1.24.18  6-1.25.59  6-1.26.57   1.26.57
                                      6-04.13    5-04.47    5-07.03    6-04.04    5-02.31    6-53.04    5-05.06    5-03.30    6-01.41    2-00.58          

Damer 2.5 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.     Tulos

   1. Pia Bergström                   1-01.49    1-03.48    1-05.27    1-11.07    1-17.06    1-23.30    1-27.17    1-31.46    1-33.32    1-34.49     34.49
                                      1-01.49    1-01.59    1-01.39    1-05.40    1-05.59    1-06.24    1-03.47    1-04.29    1-01.46    1-01.17          

   2. Linda Mattfolk                  2-02.52    2-05.18    2-07.19    2-20.14    2-30.53    2-37.18    2-44.36    2-49.57    2-51.58    2-53.21     53.21
                                      2-02.52    2-02.26    2-02.01    2-12.55    2-10.39    2-06.25    2-07.18    2-05.21    2-02.01    2-01.23          

H60 2.5 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.     Tulos

   1. Markku Helkiö                   1-01.50    1-03.29    1-04.32    1-07.29    1-12.32    1-18.55    1-22.13    1-27.25    1-28.54    1-29.51     29.51
                                      1-01.50    1-01.39    1-01.03    1-02.57    3-05.03    3-06.23    1-03.18    2-05.12    1-01.29    1-00.57          

   2. B-O Heikkilä                    2-02.38    2-04.53    2-06.14    2-11.15    2-15.55    2-19.21    2-23.20    2-28.03    2-29.46    2-31.05     31.05
                                      2-02.38    2-02.15    2-01.21    2-05.01    2-04.40    1-03.26    2-03.59    1-04.43    2-01.43    2-01.19          

   3. Seppo Nisula                    3-02.56    3-05.42    3-07.13    3-19.36    3-23.55    3-28.21    3-37.48    3-45.14    3-47.31    3-49.07     49.07
                                      3-02.56    3-02.46    3-01.31    3-12.23    1-04.19    2-04.26    3-09.27    3-07.26    3-02.17    3-01.36          

H14 2.0 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.     Tulos

   1. Filip Bergström                 1-03.10    1-05.00    1-08.05    1-09.40    1-12.35    1-18.12    1-21.18    1-22.52    1-24.19     24.19
                                      1-03.10    1-01.50    1-03.05    1-01.35    1-02.55    1-05.37    1-03.06    1-01.34    1-01.27          

D14 2.0 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.     Tulos

   1. Frida Utfolk                    1-04.44    1-06.32    1-08.42    1-11.15    1-15.37    1-19.32    1-22.26    1-24.06    1-25.04     25.04
                                      1-04.44    1-01.48    1-02.10    1-02.33    1-04.22    1-03.55    1-02.54    1-01.40    1-00.58          

H10RR 2.1 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.     Tulos

   1. Kasper Bergström                1-02.12    1-03.47    1-06.36    1-09.10    1-10.37    1-12.53     12.53
                                      1-02.12    1-01.35    2-02.49    1-02.34    1-01.27    1-02.16          

   2. Elias Ådjers                    4-03.02    3-05.22    3-09.59    2-14.13    2-16.05    2-19.17     19.17
                                      4-03.02    2-02.20    3-04.37    4-04.14    3-01.52    5-03.12          

   3. Benjamin Engman                 3-03.00    4-06.06    4-11.29    3-14.35    3-16.22    3-19.31     19.31
                                      3-03.00    4-03.06    4-05.23    3-03.06    2-01.47    4-03.09          

   4. Kasper Rosenback                5-03.32    5-07.06    5-12.31    4-15.29    4-17.34    4-20.41     20.41
                                      5-03.32    5-03.34    5-05.25    2-02.58    4-02.05    3-03.07          

   5. William Dahlgren                2-02.15    2-04.35    2-07.19          -          -          -     22.50
                                      2-02.15    2-02.20    1-02.44          -    5-03.07    2-02.24          (10min strafftid)

   6. Milo Mattfolk                   6-05.35    6-12.12    6-22.35    5-28.24    6-32.31    6-37.53     37.53
                                      6-05.35    6-06.37    6-10.23    5-05.49    6-04.07    6-05.22          

   6. Leon Mattfolk                   6-05.35    6-12.12    6-22.35    5-28.24    6-32.31    6-37.53     37.53
                                      6-05.35    6-06.37    6-10.23    5-05.49    6-04.07    6-05.22          

D10RR 2.1 km, tilanne rasteilla, rastivälien ajat

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.     Tulos

   1. Tilde Bergström                 1-02.47    1-05.57    1-09.51    1-12.47    1-14.32    1-18.03     18.03
                                      1-02.47    1-03.10    1-03.54    1-02.56    1-01.45    1-03.31